USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp Sao Sebastiao (Sao Paulo) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp

ex. Kitnet Com Churrasqueira Na Praia De Boicucanga

Vroegtijdige boeking
2026-08-25
2026-08-26

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

8

Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp


Met een locatie op afstand van 4 km van het strand Camburizinho, geven Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp appartementen ook toegang tot een verscheidenheid aan toeristische plekken in de omgeving.

Dit appartement is gesitueerd op 10 minuten rijden van Capela São Benedito e Sant' Anna. Het appartement is in de buurt van Watervallen van Ribeirão de Itu genesteld.

Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp appartement biedt kamers met een complete keuken.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Barbecuefaciliteiten

Veelgestelde vragen

  • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp appartement.

    Gasten van Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het strand Camburizinho, op 4 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Watervallen van Ribeirão de Itu (1 km) en Capela São Benedito e Sant' Anna (4,1 km).
  • Waar kunnen we onze auto parkeren in Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp appartement?

    Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp appartement heeft een privéparkeerplaats.
  • Mogen we onze huisdieren meenemen naar Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp appartement?

    Ja, huisdieren zijn toegestaan ​​bij Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp appartement.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-25
2026-08-26

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Kitnet Na Praia De Boicucanga, Sao Sebastiao Sp, Brazilië

R. Levi Antonio Dos Santos, 165, Sao Sebastiao (Sao Paulo), Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved